Homepage

Internetové prezentování...

obrazek

Být vidět... uspět...

Základním stavebním kamenem budování internetového image každé společnosti je její Internetová prezentace. Je to místo, kde dochází k prvnímu kontaktu s klientem prostřednictvím internetového média. Vzhled takovéto prezentace pak může silně ovlivnit, zda-li klient zůstane u vás nebo naopak půjde využít služeb konkurence.

Víme co děláme a proč to děláme...

IT divize společnosti EFE je tvořena týmem schopných a talentovaných grafiků a programátorů, kteří vám vaše Internetové sídlo pomohou navrhnout a vybudovat přesně podle vašich přání a potřeb. V rámci komplexnosti poskytovaných služeb vám můžeme nabídnout i následnou správu a administraci vašich stránek. To znamená, že veškeré starosti s aktualizací informací a údajů necháte na nás.

Účel a spokojenost...

Každý internetový projekt je pro nás výzvou. Nebojíme se rozsáhlosti zadání a jsme připraveni vám splnit veškeré vaše požadavky. Že nejde jen o planá slova, vám může potvrdit každý náš spokojený klient.
obrazek

Upoutat...

V rámci doplnění portfolia nabízených služeb vám náš EFE design rovněž zhotoví prezentace na CD, využívající technologii Flash, nebo v programech jako je Power Point či Visio. Vše opět maximálně přizpůsobeno potřebám klienta.

Řekneme Vám více...

Nebojte se proto kontaktovat naše specialisty, kteří vám rádi připraví produkt přesně podle vašich přání. Kontaktujte nás.
Místo pro Váš reklamní banner >> kontaktujte nás
©2002-2024 EFE cz, s.r.o.